Haber Bülteni Üyeliği

Yeni turnuvaları, etkinlikleri ve eğitim içeriklerini kaçırma.

Yeni Videolar

Yayıncı: Şibumi Go Okulu
Tarih: 27 Mayıs 2021
Platform: Youtube

Yayıncı: PAE TV
Tarih: 23 Mayıs 2021
Platform: Youtube

Yayıncı: Türkiye Go Oyuncuları Derneği
Tarih: 19 Mayıs 2021
Platform: Youtube

Yaklaşan Turnuvalar

Beklenen turnuva, Adana Go Turnuvası’nın kayıtları açıldı. Akdeniz Go Derneği’nin düzenlediği 9. Adana Go Turnuvası bu yıl pandemi nedeniyle çevrim içi yapılacak. 5-6 Haziran 2021 tarihlerinde düzenlenecek turnuvaya kayıtlar derneğin web sitesinden  yapılacaktır. Turnuva hakkında detaylı bilgiye ve kayıt formuna başlığa veya afişe tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yerinizi ayırtmayı unutmayınız.

Çevrim içi turnuvalar tam gaz devam ediyor. Pandemi döneminde evde Go turnuvası keyfi yaşamak için 6. İYTE Go Turnuvası’na katılabilirsiniz. İYTE Türk-Japon Kültürü Topluluğu’nun düzenlediği İYTE Go Turnuvası’nın altıncısı 29-30 Mayıs 2021 tarihlerinde çevirimiçi olarak KGS Go sunucusunda yapılacaktır. Turnuva hakkında detaylı bilgiye ve kayıt formuna ulaşmak için turnuva başlığına tıklayınız.

Tamamlanmış Turnuvalar

Yılın ilk play-off turnuvası Smyrna Go Turnuvası’dır. İzmir Go Oyuncuları Derneği’nin bu sene dokuzuncusunu düzenleyeceği Smyrna Turnuvası 2021 yılında düzenlenecek diğer bütün turnuvalar gibi pandemi şartları dolayısıyla çevrim içi olarak KGS sunucusunda yapılacak. 8-9 Mayıs’ta yapılacak turnuvaya gooyunu.org’tan kayıt yapabilirsiniz.